Hodnocení mladší žáci Struhařov 3.9.2016

První mistrák za mladší  žáky jsme odehráli na drnovišti ve Struhařově. Domácí tým si postavil doslova čtvercové hřiště na hranici regulérnosti, což nám dělalo celý  zápas problémy. Na hřišti  bylo  málo prostoru, těžký terén nevyhovoval naší hře a soupeř  hrál v zásadě systém nakopni to, nacentruj to, nastřel to, nahoď to apod. směrem na naší  branku.
Prvních 15. minut jsme byli více na míči a soupeř vyčkával,  vypracovali jsme si několik rohů a jeden slibný přímý kop. Poté soupeř  začal  využívat  své fyzické  převahy a  zatlačil nás  před naši branku. My jsme začali hrozit z brejků a po  jednom  z nich jsme se dostali dorážkou Dominika do vedení 1-0.  Několik  minut poté orazítkoval Denis krásnou  střelou břevno a chystali jsme se do  kabin. V úplném  závěru poločasu nám soupeř vyřadil ze hry nesmyslným  faulem Denise, který  již do druhé půle nenastoupil.
Celý druhý poločas létal na  naší  branku jeden centr či  střela za druhým a je až s podivem,  jak naši o hlavu  menší  hráči dokázali  vyhrávat hlavičkové souboje. My jsme často hrozili po  křídelních individuálních akcích, kterým  však chyběla finální nahrávka. Soupeři se bohužel podařilo  vyrovnat 10 minut  před koncem z jednoho z nákopů na  branku a následné  dorážky do prázdné branky na konečných 1-1. V závěru  zápasu jsme měli ještě jednu obrovskou příležitost  při samostatném úniku, ale celková  remíza 1-1 je asi spravedlivá. Časem  uvidíme, zda tento  zápas byl pro nás ztrátou či ziskem.

Tým musím pochválit hlavně za bojovnost ve  druhé půli a o snahu dodržovat taktické pokyny. Horší už to bylo s naším držením míče a následnou kombinací,  vše  bylo  takové moc  zbrklé a uspěchané, ale na tomto se dá pracovat.