Odehraný víkend na Vyžlovce

O uplynulém víkendu 10 a 11.9.2016 odehrály týmy SK Vyžlovka několik domácích zápasů. První zápas odehráli starší žáci doma proti Louňovicům jako předzápas našim chlapům. Po nadějně rozehrané první půli jsme drželi s hosty vyrovnaný krok a to až do nějaké 50 minuty, kdy soupeř zvýšil na 3-1. Poté nás hosté začali přehrávat díky lepší fyzické připravenosti a kvalitě na míči a nakonec jsme prohráli 1-7.

Poté nastoupilo naše Áčko proti Odolené Vodě a po famózním úvodu, kdy jsme vedli v 15. minutě 2-0 už soupeř nedostal šanci a chlapi slavili výhru 4-1.

V neděli dopoledne se na Vyžlovce pořádal turnaj starších přípravek skupiny E. V této skupině máme dva týmy a to Vyžlovka 2006 a Vyžlovka 2007. Tento již druhý podzimní turnaj, stejně jako ten první, vyhrál tým Vyžlovka 2007 před týmem Vyžlovka 2006, jejichž vzájemný zápas byl ozdobou nedělního dopoledne.

Souběžně v neděli hráli mladší žáci na svém domácím hřišti v Jevanech zápas proti Příšimasům. Celkem vyrovnaný zápas rozhodly vlastní branky hostů a naše větší touha po vítězství a proto jsme vyhráli 8-4.

Příští víkend nás čeká opět slušná porce zápasů ve všech kategoriích a proto přeji všem našim hráčům mnoho úspěchů.