HODNOCENÍ ST. PŘÍPRAVKA Motorlet 26.2.2017

26. 2. 2017 Starší přípravka SK Vyžlovka, zimní fotbalová liga starších přípravek 2017 O pohár starosty MČ Praha 13

Čtvrtý zápas zimní ligy starších přípravek začínáme s pořádajícím mužstvem Sokol Bílá Hora.

Výkop utkání v 13:00 za pěkného skoro jarního počasí. Konečně dostáváme normální kabinu, kterou tentokrát potřebujeme. Šéftrenér asi testoval to, co na podzim vypálil a tak nás na sraz posílá 2,5 hodiny předem. Nevadí, Sparta jezdí na zápas den předem.

Narážíme na soupeře z horních pater průběžné tabulky a nečeká nás lehký zápas.

NOMINACE: Petrák, Vosecký, Fousek, Bradáč, Jícha, Máša, Voříšek, Smrčina, Cincibus

Hrací doba 3×20 minut.

Sestava:

Petrák

Fousek – Bradáč – Vosecký

Smrčina

Jícha – Máša, Cincibus – Voříšek

Do zápasu vstupujeme převahou a v prvních 10ti minutách držíme otěže zápasu na své straně. Po několika našich neproměněných gólových situacích začíná tempo našich borců uvadat. Soupeř naopak stupňuje obrátky a napadá agresivně naši rozehrávku, což nám způsobuje značné problémy. Tohle jsou ale přeci naše zbraně! Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale soupeř je nebezpečnější. Naši útočníci se před branku vůbec netlačí, natož aby si naběhli do volného prostoru. Slušný výsledek držíme díky dobré práci obránců. Po dvou třetinách je stav 2:2. Kluky burcuji po dobrém, po zlém, ale nic nezabírá, dneska máme hlavu dolů a běhat nebudeme. V poslední části duelu se soupeři podaří vsítit 3 darované branky a jsme nuceni stále dotahovat. Navíc se nedaří zakončení ani z nejvyloženějších šancí, což je v kombinaci s profesorskou hrou bez pohybu smrtící koktejl.

Zasloužená porážka 4:6

Hodnocení: Utkání nehodnotím kladně. Stáli jsme a čekali, že se snad soupeř porazí sám. Díky dobré práci obránců (Vosecký, Bradáč, Fousek) vypadá výsledek vyrovnaně, ale na hřišti tomu tak nebylo. Nevěšme hlavy, příště to zlepšíme.