HODNOCENÍ MP Divize C Radonice 20.5.2017

Hodnocení turnaje mladší přípravky Divize D

– Radonice 20.5.

 

Třetí květnovou sobotu jsme odehráli další z turnajů Divize D. Díky nemocem a jiným zájmům našich hráčů, jsem měli trochu problémy se sestavou nebo spíše s tím abychom dali dohromady dostatek dětí. Nakonec se nám i přes původní zákaz, podařilo naložit a odvézt na turnaj i Dana Staše a tak jsme nakonec měli i dva borce na střídání.

 

V zápasech jsme střídali lepší pasáže s horšími. Víme, že někteří soupeři jsou nad naše síly, ale stejně jsme schopní i proti nim hrát vyrovnaně. Bohužel většinou jen chvíli a pak jsme naopak schopní dostat 3 góly za minutu a sesypat se. Z pěti zápasů se nám podařilo porazit jen oslabený Kostelec, což ovšem některým stačilo a alespoň díky tomu odjížděli domů celkem spokojení.

 

Stále necháváme soupeři hodně prostoru a místo aby jsme šli proti míči, tak couváme a ještě cloníme před vlastním brankářem. Další věc je, že necháváme soupeřovi útočníky za sebou a pak se je snažíme dohnat místo toho abychom je měli dávno obsazené. To jsou asi hlavní věci, na kterých musíme více zapracovat. Dále pak střelba. Naše střely, pokud k brankáři nějakým způsobem dorazí, nebo se spíš doplazí,tak ho většinou nijak neohrozí. Jinak musím pochválit většinu dětí za práci s míčem. Nebojíme se kliček a to je dobře. A také máme dva kvalitní gólmany (Manu Fernandez a Míša Jílek), kteří se toho nebojí a pomůžou i rozehrávkou.  Jdeme dál a uvidíme co předvedeme za týden v Mukařově.

 

Lukáš Gruber