HODNOCENÍ STARŠÍ PŘÍPRAVKA (2006) Hovorčovice 20.5.2017

Další turnaj starší  přípravky,  skupina Elita,  se  odehrál v  dalekých  Hovorčovicích. Jak  už je  naší  tradicí,  tak nám  zatím na  každém  turnaji  dva  zápasy   herně   vyšly a  tři se  tak  nějak nepovedly. Trenéři   tedy  celkem  napjatí   čekali,  kdyže  bude  jízda a  kdyže  bude žumpa.
A  nečekali dlouho. Žumpa   byla  hned první  dva  zápasy  proti  Hovorčovicím 2007 a proti  Kunicím. S  Hovorčovicemi 2007 jsme  prohráli 0-4 a s  Kunicemi 1-5 a  to  ještě  můžem  děkovat našemu  brankáři. První  dva  zápasy naplno makal  pouze  náš  kapitán,  brankář a pak  vždy  někdo  podle  chuti,  jak se mu  chtělo a  zbytek  týmu se  stále  nemohl  dostat  do provozní  teploty a podpořit spoluhráče.
Třetí  zápas  proti  Hrusicím se  to konečně  povedlo,  naši   makali a  dřeli,   vytvářeli  si  šance,  trefovali   tyče, ale  přesto jsme  prohráli po  slušném  kolektivním   výkonu 2-4.  V  posledním  zápase  zahrála  velice  slušně  obrana,   která domácí  k  ničemu   až na jeden  gólový  roh nepustila a  Hovorčovice 2006 jsme  porazili  3-1. Pátý   zápas  se  odehrál   pouze na  papíře,  neboť  tým  Říčan na  turnaj  nedorazil a  tak se  mu   všechny  zápasy  kontumovaly 3-0.

hodnocení dle  trenéra:

Petrák – 6,5, Fousek – 6,5,  Kahoun – 6,  Kapoun – 6, Jícha – 6, Máša – 6,  Cincibus – 6,  Houdek – 5,5, Lubina – 5, Bradáč – 5,5,

/Martin Petrák/