HODNOCENÍ MP Divize D Brandýs n. L. 4.6.2017

Mladší přípravka – Divize D – Brandýs 4.6.

Neděle 4.6. a turnaj v Brandýse nad Labem/Stará Boleslav. Hraje se na hřišti ve Staré Boleslavi. Trenér jel přesto nejdříve zkontrolovat hřiště do Brandýsa. Pokud by to někoho zajímalo, tak hřiště hezké, areál nic moc. Naštěstí jsem vyjel s předstihem, takže i do St.Boleslavi jsem dojel jen s minimálním zpožděním a pokutu si neudělil.

Tak a teď k fotbalu. Odehráli jsme náš nejlepší turnaj, a i když třeba mohli být i lepší výsledky, tak předvedená hra, bylo to co mě a určitě i rodiče potěšilo nejvíc. První zápas jsme hráli s domácími. Prohráli jsme 4:0, ale výsledek tak úplně neodpovídal. My jsme se dostávali před bránu, měli jsme spoustu šancí, ale nebyli jsme schopní vystřelit. Po zápase jsme si řekli, že to změníme. A opravdu proti Radonicím kluci pálili jak u Verdunu a dali jsme 4 branky. Bohužel jsme se vždycky po dvou vstřelených gólech nadchli a zapomněli na zadní vrátka a tak jsme ke konci zápasu dostali 3 rychlé góly a prohráli 7:4. Další zápas a náš nejlepší byl proti vítězům celého turnaje, týmu Úval. Na začátku nás několika dobrými zákroky podržel Dan Staš v bráně a poté jsme převzali iniciativu a dostali se do vedení 3:1. To jsme docela v poklidu drželi až do posledních dvou minut, kdy jsme v rychlém sledu dostali 2 góly a nechali soupeře vyrovnat na 3:3. Potom přišel na řadu Kostelec. Začali jsme opět ve velkém stylu. Dali jsme rychlý gól, vytvořili si další šance…a pak jsme se sesypali a ve druhé půli zápasu jsme dostali 5gólů. Těžko, ale někomu něco vytknout. Všichni makali na 100% a prostě nám to nevyšlo. Poslední zápas jsme hráli proti Mukařovu a atmosféra byla jak na Camp Nou. Fanoušci obou družstev se předháněli ve fandění a hráči obou týmů je museli potěšit. Hra se přelévala od brány k bráně. My třikrát vedli. Soupeř třikrát vyrovnal. Na čtvrtý gól už, ale odpověď nenašel, a když v poslední minutě neproměnil obrovskou šanci, mohli jsme konečně slavit vítězství a nutno říct, že za výkon v celém turnaji bylo zasloužené. Kluci dali děkovačku a otevřeli šampáňo. Já si dal bábovku s kafem a s dobrým pocitem jsme všichni vyrazili domů.