HODNOCENÍ Mladší přípravka DIVIZE A Struhařov 9.9.2017

Hodnocení turnaje mladší přípravky Divize A

– Struhařov 9.9.2017

 

V sobotu 9.9.20017 jsme naplno rozjeli novou sezónu mladších přípravek.

Náš tým ročníku 2009 se bude po celý podzim na turnajích potkávat s následujícími týmy: Kostelec n.Č.l./Dobré Pole, Louňovice, Struhařov, Stránčice A a Stránčice B.

 

I když jsme neznali sílu soupeřů, věřili jsme ve svou vlastní sílu a zkušenosti. Naši hráči a hráčky ošlehaní z minulé sezóny, kterou si většina zahrála pohromadě, jsem doplnil jen o ty, kteří si loni zahráli Elitu. Tím pádem jsme silnější, zkušenější a také jsme to hned na prvním turnaji dali jasně najevo.

I bez Kuby Smrčiny (je otázka jestli ho na tyto turnaje vůbec povolávat nebo ho spíš nechat k dispozici pro starší přípravku) a Štěpy Kočího jsme všechny soupeře jednoznačně přehráli.

V pěti zápasech na turnaji jsme vstřelili celkem 56 gólů a obdrželi pouhé dva, z nichž jeden byl z penalty (po zbytečné ztrátě míče a následném faulu) a druhý po zbrklém rozehrání brankáře, který trefil protihráče, od kterého se míč obloukem odrazil do naší brány.

Radost mi udělalo to, že všichni dali nějaký ten gól a většina dětí se snažila zakončovat oběma nohama. Děti viděli, že to jde a gólů levou nohou jsme dali celkem dost.

Na čem musíme ještě zapracovat, je to, aby útočníci nechodili k obráncům, když přebírají balón směrem k bráně soupeře.  Musíme se naučit si na sebe „křiknout“, trochu víc zapojit do hry brankáře a někdy ubrat ze zbrklosti, kdy jen nakopneme balón.

Máme celý podzim na to, abychom chyby odstranili a zkusili si různé herní varianty.

 

Na turnajích této skupiny dám rád příležitost i dalším dětem, vše záleží na jejich práci při tréninku, aby je bylo možné zapracovat do týmu a dát jim nasát vítěznou atmosféru. J

 

Lukáš Gruber