HODNOCENÍ Mladší přípravka DIVIZE C Vyžlovka 5.11.2017

V neděli 5.11. jsme uspořádali na domácím pažitu poslední turnaj mladších přípravek skupiny C v podzimní části. Sešlo se nás tolik, že jsme bohatě vyfutrovali dva týmy – červené a bílé dresy. Stoly se prohýbaly pod návalem občerstvení, sítě byly vyztuženy na dělové rány, pažit krátce střižen – značka ideál.

Počasí nám naštěstí přálo, bohužel nám úplně do koncepce nezapadl pozdní příjezd týmu ze Škvorce. Nabrali jsme tak zpoždění, ale všechny zápasy se nakonec odehrály s menším skluzem. Detailněji výkony hodnotit nebudu, jen je potřeba mít na paměti, že je nutné makat, procházky jsou okolo rybníka nebo v lese, na hřišti je potřeba se vyždímat. Někteří s tím mají stále problémy a oslabují tím jinak tvrdě bojující kamarády.

Velmi chválím borce, kteří si vydupali účast i na nedělním turnaji, přestože měli za sebou sobotní dostaveníčko na turnaji v Kostelci. Díky i rodičům, že děti v jejich úsilí podporujete. Po konečném zápase proběhlo vyhlášení celé podzimní části, hráči dostali odměnu v podobě medailí, pohárů, šampíčka a něčeho na zub.

Pro úplnost, týmy Vyžlovky se umístily na 4. a 5. místě. Poté jsme se odebrali trošku v tempíčku na teambuilding, to už je ale jiná kapitola…

 

/Martin Zeman, SKV, mladší přípravka – skupina C/