ROZLUČKA 2007 3.12.2017

Ukončení podzimní části sezóny

Nachýlil se nám konec podzimní části sezóny a nastal čas se pořádně odměnit za odvedenou práci. Dlouho jsem přemýšlel, čím bych svoje malé kámoše potěšil. Začali jsme společným obědem Na Statku v Jevanech, kde jsme si nechali naservírovat celé menu s oblíbeným kuřízkem a bramborovou kaší. Následně proběhla tipovací soutěž o lízátka.

Ve 13:00 jsme kluky naložili do aut a vydali se do Českého Brodu, odkud nám ve 13:32 jel vlak. Po příjezdu do Prahy jsme se pěšky přesunuli do O2 arény na hokejový zápas Sparta vs Jihlava. Seděli jsme přímo u mantinelu a kluci tak mohli vidět souboje u hrazení ze vzdálenosti několika decimetrů. Zápas se vyvíjel po celou dobu ve prospěch našeho klubu Sparta. Pánové se přesvědčili, že i pohodlné vedení 4:1 v polovině zápasu se dá lehce ztratit a tak jsme sledovali drama až do úspěšné konce. Fandili jsme tak skvěle, že nás zobrazili i na kostce nad ledem. Byl jsem rád, protože jsem si pro kluky připravil překvapení, které by nemělo ten správný efekt po prohraném zápase 🙂

Po konečném hvizdu jsme se společně vydali do útrob stadionu. Kluci procházeli mix zónou, kde právě poskytovali svoje rozhovory hráči pro jednotlivá média a mohli tak naživo v osobním kontaktu vidět jak se celá věc na obrazovky připravuje. Krátké čekání na chodbě jsme využili ke společnému fotu s maskotem Sparty, ale to stále ještě nebylo všechno.

Přichází marketingový ředitel Sparta Praha a otevírá nám poslední zavřené dveře. ANO jsme v kabině HC Sparta hned po zápase, radost z vítězství po velkém dramatu před plným stadionem je cítit na každém kroku. Byli jsme provedeni celým zázemím kabiny hráčů a následně jsme měli možnost se volně pohybovat a komunikovat s jednotlivými hokejisty v kabině. Klukům svítily štěstím oči jak žárovky. Zhruba po 20ti minutách se s díky loučíme a vydáváme se zpátky na vlak domů.

 

Doufám, že i reakce po návratu domů byly pozitivní a kluci budou dlouho vzpomínat.

Závěrem bych chtěl poděkovat svému realizačnímu týmu, který mi pomohl s organizací, dopravou což v mezi 8000 lidmi je při tomto počtu nelehká úloha.

Jmenovitě:

  • Vladimír Vosecký
  • Jiřina Jíchová
  • Lucie Fousková
  • Karel Fousek

Trenéři: Pavel Jícha a Petr Bradáč