HODNOCENÍ UFON CUP 2009 – 13.1.2018

V sobotu 13.1. jsme odehráli první letošní halový turnaj.

Kromě nás se zúčastnili následující týmy: TJ Kunice, TJ Mnichovice,TJ Sokol Čestlice, SK Union Čelákovice a FK Čechie Dubeč. Nás samozřejmě nejvíce zajímalo v jaké formě se po delší vánoční pauze předvedou naši borci. A abych pravdu řekl, úplně spokojený jsem nebyl. Fotbalově nás sice nás nikdo nepřehrál a tři zápasy jsme prohráli o gól, ale v některých momentech jsme se jen bezhlavě hnali za balónem, nedrželi si své posty a pak se navzájem pletli. Při obsazování soupeře jsme pak chaoticky přebíhali od jednoho hráče ke druhému. To jsou věci, které by už kluci měli mít zažité a které jsou v této věkové kategorii, pokud se chceme někam posunout, nezbytné.  Další věc co mi tam chyběla, je od některých větší aktivita a chuť pomoci týmu. Není možné aby dva hráči na hřišti makali a dva tam chodili jako by se jich to netýkalo. Vrcholem všeho pak byla rvačka dvou kluků z našeho týmu(nebudu tu jmenovat) při čekání na vyhlášení výsledků. Za takové věci budeme příště trestat. Snad to ale nebude potřeba a budeme doufat, že to byl jen takový povánoční výpadek. Na trénincích si to všechno řekneme a jedeme dál…

Abych, ale nebyl jen kritický, tak dva zápasy se nám opravdu povedli(jeden z nich i s vítězem celého turnaje týmem Čestlic) a vysoko jsme je vyhráli.
Vyzdvihnout bych chtěl výkon Štěpána Lukáška, který si po zásluze odnesl cenu pro nejlepšího hráče našeho týmu.

Sestava: Tomáš Čechrák, Martin Kohoutek, Štěpán Kočí, Štěpán Lukášek, Kryštof Lukášek, Kryštof Třeštík, Jakub Smejkal, Alex Šenkýř, Metoděj Votruba

Lukáš Gruber