HODNOCENÍ přátelské utkání HRUSICE 3.2.2018

 

První únorovou sobotu jsme sehráli na UMT v Kostelci přípravný zápas proti týmu Hrusic, tedy soupeři, který nás bude čekat v elitní skupině mladších přípravek. Sestavu jsme lepili na poslední chvíli. Nakonec jsme dali dohromady kombinovaný tým 2009 a 2010 s tím, že část 2010 hrála ještě na vedlejším menším hřišti další zápas.

 

Po dohodě se soupeřem jsem hráli 3×20 min. a pokud bych měl být s něčím spokojený, tak to byly mladší děti, které alespoň bojovali a částečně také první dvacetiminutovka, kdy jsme se soupeři celkem vyrovnali. Potom jsme totálně odešli a Hrusice si s námi dělaly co chtěly. Chybělo nám snad úplně všechno – důraz, nasazení, nevěděli jsme pořádně kde se pohybovat, soupeře nechávali neobsazené, přihrávky byly nedůrazné a místo abychom jim šli  naproti, tak jsme jen koukali co se bude dít.  Ti, od kterých jsem čekal, že tým potáhnou, to totálně odchodili a že tam byl občas nějaký záblesk toho, co vím, že dokážou, celkový dojem nenapraví.

 

Možná je pro nás dobře, že takový zápas přišel a my po období, kdy jsme si mysleli, že vše půjde samo, zase sedli na zem. O víkendu hrajeme další turnaj a věřím, že náš výkon bude úplně jiný.

 

LG