HODNOCENÍ UFON CUP 2009

Hodnocení Ufoun Cup 11.3.

V neděli 11.3. jsme opět měli možnost zahrát si turnaj proti o rok starším soupeřům a v pro nás zatím ne moc obvyklém rozestavení 5+1.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Mukařovu a zápas se nám vyloženě nepovedl. Chybělo nasazení, všechno nám trvalo hrozně dlouho a vůbec jsme nevěděli co hrát. Zápas jsme zaslouženě prohráli 0:2. Po zápase jsme si k tomu řekli pár ne moc příjemných věcí a od druhého zápasu už jsme fungovali jako úplně jiný tým. V dalších zápasech jsme prohráli už jen s našimi o rok staršími kamarády z Vyžlovky (doplněnými o Kubu Smrčinu a Rózu Petrákovou).

Tři remízy ve zbývajících zápasech nám nakonec stačili na čtvrté místo ze šesti. Cenu pro nejlepší hráčku týmu si odnesla Adrianka Chládková, ale pokud přimhouřím oko nad prvním zápasem, tak pochvalu si zaslouží všichni minimálně za to, jak k turnaji přistoupili.

Hráli jsme v následujícím složení: Tomáš Čechrák, Martin Kohoutek, Jakub Smejkal, Kryštof Třeštík, Adrianka Chládková, Štěpán Kočí, Kryštof Lukášek, Štěpán Lukášek

Lukáš Gruber