HODNOCENÍ MP DIVIZE A – Louňovice 16.9.2018

TURNAJ LOUŇOVICE

Sluneční nedělní dopoledne nás nasměrovalo do sousedních Louňovic k dalšímu turnaji s již starými známými týmy Louňovic, Mukařova, Struhařova, Kostelce nad Černými lesy a Dobrého Pole. Bohužel i zde jsme se nevyhnuli jednomu zápasu v útlumu a zrovna proti nejvyrovnanějšímu soupeři z Kostelce nad Černými lesy. Tento zápas nám nevyšel a vypadalo to, že všichni mají v nohách maraton. K tomu se přidaly individuální chyby (neřešíme, řekli jsme si – prostě se to stává) a prohra byla na světě. Nic, poučili jsme se a zvedli hlavy vzhůru. Další zápasy jsme již zvládli a na předvedenou hru se dalo koukat – roztahování hry, kombinace, hráči již o sobě vědí – dobrá práce. Také mě potěšilo rozšíření řady střelců, i to je pozitivní. Ještě bych si představoval častější střelbu a chuť se drát do šance ke střelbě. Na SKV musíme být nároční.

V rámci tohoto turnaje se rozloučil s fotbalovou kariérou Mikuláš Holub. Stejně tak jsme se již rozloučili s Míšou Kriššákovou, Matějem Tomkem a Petrem Vejvodou. Všem přeji mnoho štěstí a děkuji za spolupráci. Doufám, že nadále budete sportovat, kdykoliv se doražte podívat, rádi vás uvidíme a nezapomeňte – SKV navždy v srdci!

TEAMBUILDING

Po turnaji v Louňovicích byl naordinován teambuilding pro stmelení kolektivu. Tentokráte jsme vyrazili do Edenu navštívit tradiční fotbalové derby mezi SK Slavia Praha vs. AC Sparta Praha v kategorii U14 – starších žáků. Po úmorné cestě autobusem, kdy projet Uhříněves bez zdržení se rovná výhře jackpotu ve Sportce, jsme dorazili akorát na začátek utkání. Fotbálek to byl krásný, výsledek 1:3. Zpáteční cestu jsme si zpříjemnili vyrabováním večerky – pití a zmrzlina a už jsme sedali do vlaku. V Říčanech jsme přesedali na autobus (jak jinak než zpožděný o 30 minut) a řítili se za soumraku ke svým domovům. Další akce budou následovat.

/Martin Zeman, SKV, mladší přípravka – r. 2010/