HODNOCENÍ – 4. lednový víkend – SP ročník 2008 + 2009

V sobotu 26.1.2019 jsme odehráli další zápas v Kolovratech, tentokrát proti domácím. Na těžkém terénu za stálého sněžení jsme si zápas zimní ligy doslova užili, domácí jsme od začátku k ničemu nepouštěli a poločas jsme vyhráli 4-1. Po několika šancích soupeře v úvodu druhé půle jsme dali tři slepené branky a bylo po zápase. Nakonec jsme vyhráli 11-2 v  sestavě Horáček, Nachtigal M., Nachtigal T., Strejček, Masluk, Petráková, Kohoutek, Lukášek Š.

V neděli 27.1.2019 zajížděl ročník 2009 na halový turnaj na Hamr v Braníku a trenéři od pátku lepili sestavu a tahali hráče doslova z rukávu. Po vlažném prvním zápase (3:0 Hamr) jsme ve stejném tempu nastoupili proti Slovanu Liberec a než jsme se rozkoukali, tak bylo po zápase (1-8). V dalším mači kluci pochopili, že se musí běhat a bojovat a v zrodila se výhra 6:3 nad Viktorkou Žižkov. V posledním zápase proti dívkám Sparty nám stačila i remíza ke druhému místu, ale celý zápas jsme se zuby nehty bránili tlaku soupeře, které hnali fanoušci za výhrou. Po ojedinělém brejku jsme vedli 1:0, soupeř záhy srovnal, ale díky bojovnosti a špatné koncovce holek jsme nakonec uhájili remízu 1-1 a nic na tom nezměnila ani Róza hájící barvy AC. Nakonec druhé místo jsme urvali v sestavě Lukášek K., Lukášek Š., Třeštík, Kuchař, Kohoutek, Smrčina, Zeman, Votruba a Smejkal.

Souběžně s tímto turnajem odehráli starší kluci starší přípravky (2008) halový turnaj v Kostelci pro mladší žáky, kde skvěle reprezentovali svůj ročník a  někteří si svým výkonem řekli  do  zařazení do výběru Prahy – východ pro  nadcházející akci.