ZÁVĚR SEZONY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Turnaj partnerských týmů v Edenu

V úterý 28.5.2019 jsme měli možnost startovat na turnaji partnerských týmů mužstva SK Slavie Praha. Pro děti to byl mimořádný zážitek, protože se hrálo na hlavní ploše přímo na stadionu v Edenu. Celkový výkon hodnotit nebudu, soupeři nás předčili hlavně v nasazení a bojovnosti. V důsledku toho jsme ve všech zápasech utrpěli porážku.

/Martin Zeman, SKV-ml. přípravka, 2010/

 

Turnaj Vyžlovka

K předposlednímu turnaji naší skupiny jsme nastoupili v neděli 2.6.2019 dopoledne v domácím prostředí. Nominace dostala trhlinu hned v týdnu, kdy se nešťastně zranil Tomáš Zeman. Záměrem bylo nominovat sedm hráčů a v zápase vždy točit jednu dvojici. Další ranou bylo zjištění, kdy se jeden hráč k turnaji nedostavil. Nicméně ostatní dřeli a sáhli si na dno, což bych si představoval v každém zápase. Takže ono to jde. Velkou posilou byla Róza Petráková, která hru dirigovala. Aby nebylo smůly málo, tak i Róza se v posledním zápase zranila. Bilance byla čtyři výhry a až poslední zápas jsme na soupeře o gól nestačili, zřejmě v důsledku vyčerpání a zranění. Zdá se, že tento model se střídáním pouze jednoho hráče nebo dvojice vede nejen k většímu hernímu vytížení hráčů, ale i k efektivnějšímu „dostání se do hry“. Zde jsem byl naprosto spokojen a díky všem za předvedené výkony.

/Martin Zeman, SKV-ml. přípravka, 2010/

 

Rozlučka

Rozlučka se konala v domácím areálu. Byla společná pro ročník 2011 a 2010 – dohromady tvoří mužstvo mladší přípravky. Grilovala se kýta a krůta a stoly se prohýbaly pod nánosy dobrot. Nájezd kobylek téměř vše zlikvidoval. Na programu bylo zhodnocení sezóny, výhledy do budoucna, penalty, zápas a poděkování za uplynulou část sezóny. Hráči obdrželi trofeje a ročník 2010 obdržel ještě individuální ocenění za výkony a snahu. Ocenění obdrželi: Radek Dobiáš, Dominik Šopejstal a Tomáš Zeman. Mužstvo si rovněž zvolilo kapitána do nadcházející sezóny starší přípravky. Byl jím zvolen Tomáš Zeman. Zástupce již byl určen trenérem, stal se jím Dominik Šopejstal. Tak hoši, hodně zdaru a ať vám to všem kope!

/Martin Zeman, SKV-ml. přípravka, 2010/