Partneři

OBEC VYŽLOVKA

Obec Vyžlovka se nachází v okrese Praha-Východ, ve vzdálenosti cca 30 km od Prahy. Vyžlovka je umístěna na náhorní rovině, která je součástí pahoraktiny mezi Posázavím a Polabskou nížinou. Spolu s okolními obcemi tvoří oblast zvanou Černokostelecko, pojmenovanou podle nedalekého Kostelce nad Černými lesy. Krajina má svým charakterem blízko k nedalekému Posázaví.

Díky nedaleké metropoli a celkem zdravému prostředí se zdější okolí stává stále více navštěvovaným a obydlovaným. Vyžlovka má sice pouze okolo 620 stálých obyvatel , ale s chataři hlavně v létě toto číslo prudce stoupá. K návštěvě láká především možnost rekreace ve zdejším koupališti, okolní hluboké lesy nabízí chvilku oddechu a samozřejmostí je také možnost sportování.

ORANGEBLUE

Jsme dceřiná společnost české spediční společnosti Vyhnálek & Sekyra s.r.o., která má více jak desetiletou tradici na tuzemské a evropském trhu. Nabízíme kvalitní a profesionální služby v letecké, námořní i silniční dopravě s celosvětovou působností, ale také služby s tím přímo související jako jsou celně-deklarační služby a kompletní logistické řešení.Kvalitní servis zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří se oboru již dlouhodobě a intenzivně věnují a tím se snažíme zajistit pro naše klienty ten nejefektivnější způsob řešení potřeb přepravy.

PIZZERIA VYŽLOVKA

Pizzerie Ristorante Vyžlovka, která je zde pro Vás již od roku 2000. Naše restaurace prošla v září v roce 2010 částečnou rekonstrukcí a ještě mnoho změn jí čeká. Stále je co zdokonalovat a my jsme si toho plně vědomi. Budeme se snažit, abyste Vy jako zákazníci odcházeli vždy spokojeni. Prijďte si také užít italskou atmosféru do naší nové restaurace.

NAKLADATELSTVÍ SUN

Nakladatelství Sun, s.r.o., se orientuje především na dětské knihy, a to zejména na přebírání kvalitních titulů od renomovaných zahraničních nakladatelů. Od roku 2006 vydáváme také původní českou tvorbu a část naší produkce je směřována i na dospělé čtenáře. Těm jsou určeny především populárně naučné knihy z různých oborů.

FRANKLIN

Rádi vám poskytneme služby v oblasti předtiskové přípravy digitálního a ofsetového tisku.

INSTITUT SPORTOVNÍHO LÉKAŘSTVÍ

Institut sportovního lékařství poskytuje komplexní zdravotní podporu sportovcům všech úrovní a věkových skupin. Naším cílem je pomoci vrcholovým avýkonnostním sportovcům zlepšit schopnost vítězit způsobem ohleduplným k jejich zdraví. Ostatním klientům pomáháme zvětšovat a prodlužovat jejich potěšení ze sportu nebo nacházet cestu k pohybu prospěšnému jejich zdraví.

Jsme přesvědčeni, že dnešní zdravotní zabezpečení sportovců v České republice, zejména mládeže, příliš často zaostává za zahraničím. Naší motivací proto je poskytovat vysoce profesionální služby založené na moderních a ověřených vědeckých metodách.

FC HÁJE JM

je mládežnický fotbalový klub sídlící na Praze 11. Tak, jako většina amatérských sportovních klubů, realizuje svoji činnost na bázi dobrovolných pracovníků a aktivních trenérů i vedoucích podílejících se na výchově talentované i netalentované mládeže. Jeho hlavním cílem je nabídnout mládeži na Jižním Městě sportovní vyžití na úrovni odpovídající dnešním požadavkům. Jižní Město je jednou z nejpočetnějších městských částí v Praze. Náš klub existuje od roku 1930 a s mládeží pracuje usilovně již 30 let, kdy se podařilo udělat první nábor. Po tomto úspěšném náboru byl založen první přípravkový tým. To byl počátek k vytvoření jedné z největších amatérských mládežnických základen v Praze s důrazem na ročníkovou návaznost od nejmenších po dospělé, kterou do dnešní doby prošly stovky obyvatel Jižního Města.