Partneři

obec-vyzlovka

OBEC VYŽLOVKA

Obec Vyžlovka se nachází v okrese Praha-Východ, ve vzdálenosti cca 30 km od Prahy. Vyžlovka je umístěna na náhorní rovině, která je součástí pahoraktiny mezi Posázavím a Polabskou nížinou. Spolu s okolními obcemi tvoří oblast zvanou Černokostelecko, pojmenovanou podle nedalekého Kostelce nad Černými lesy. Krajina má svým charakterem blízko k nedalekému Posázaví.

Díky nedaleké metropoli a celkem zdravému prostředí se zdější okolí stává stále více navštěvovaným a obydlovaným. Vyžlovka má sice pouze okolo 620 stálých obyvatel , ale s chataři hlavně v létě toto číslo prudce stoupá. K návštěvě láká především možnost rekreace ve zdejším koupališti, okolní hluboké lesy nabízí chvilku oddechu a samozřejmostí je také možnost sportování.

Bez názvu-1

ORANGEBLUE

Jsme dceřiná společnost české spediční společnosti Vyhnálek & Sekyra s.r.o., která má více jak desetiletou tradici na tuzemské a evropském trhu. Nabízíme kvalitní a profesionální služby v letecké, námořní i silniční dopravě s celosvětovou působností, ale také služby s tím přímo související jako jsou celně-deklarační služby a kompletní logistické řešení.Kvalitní servis zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří se oboru již dlouhodobě a intenzivně věnují a tím se snažíme zajistit pro naše klienty ten nejefektivnější způsob řešení potřeb přepravy.

logo_vyžlovka

PIZZERIA VYŽLOVKA

Pizzerie Ristorante Vyžlovka, která je zde pro Vás již od roku 2000. Naše restaurace prošla v září v roce 2010 částečnou rekonstrukcí a ještě mnoho změn jí čeká. Stále je co zdokonalovat a my jsme si toho plně vědomi. Budeme se snažit, abyste Vy jako zákazníci odcházeli vždy spokojeni. Prijďte si také užít italskou atmosféru do naší nové restaurace.

nakladatelstvi-sun

NAKLADATELSTVÍ SUN

Nakladatelství Sun, s.r.o., se orientuje především na dětské knihy, a to zejména na přebírání kvalitních titulů od renomovaných zahraničních nakladatelů. Od roku 2006 vydáváme také původní českou tvorbu a část naší produkce je směřována i na dospělé čtenáře. Těm jsou určeny především populárně naučné knihy z různých oborů.

franklin-cyan-300x126

FRANKLIN

Rádi vám poskytneme služby v oblasti předtiskové přípravy digitálního a ofsetového tisku.

isl-logo

INSTITUT SPORTOVNÍHO LÉKAŘSTVÍ

Institut sportovního lékařství poskytuje komplexní zdravotní podporu sportovcům všech úrovní a věkových skupin. Naším cílem je pomoci vrcholovým avýkonnostním sportovcům zlepšit schopnost vítězit způsobem ohleduplným k jejich zdraví. Ostatním klientům pomáháme zvětšovat a prodlužovat jejich potěšení ze sportu nebo nacházet cestu k pohybu prospěšnému jejich zdraví.

Jsme přesvědčeni, že dnešní zdravotní zabezpečení sportovců v České republice, zejména mládeže, příliš často zaostává za zahraničím. Naší motivací proto je poskytovat vysoce profesionální služby založené na moderních a ověřených vědeckých metodách.

fc-haje-284x300

FC HÁJE JM

je mládežnický fotbalový klub sídlící na Praze 11. Tak, jako většina amatérských sportovních klubů, realizuje svoji činnost na bázi dobrovolných pracovníků a aktivních trenérů i vedoucích podílejících se na výchově talentované i netalentované mládeže. Jeho hlavním cílem je nabídnout mládeži na Jižním Městě sportovní vyžití na úrovni odpovídající dnešním požadavkům. Jižní Město je jednou z nejpočetnějších městských částí v Praze. Náš klub existuje od roku 1930 a s mládeží pracuje usilovně již 30 let, kdy se podařilo udělat první nábor. Po tomto úspěšném náboru byl založen první přípravkový tým. To byl počátek k vytvoření jedné z největších amatérských mládežnických základen v Praze s důrazem na ročníkovou návaznost od nejmenších po dospělé, kterou do dnešní doby prošly stovky obyvatel Jižního Města.