Rozpis

GARDA MUŽI DOROST STARŠÍ ŽÁCI MLADŠÍ ŽÁCI STARŠÍ PŘÍPRAVKA MLADŠÍ PŘÍPRAVKA MINI
DEN OP-P-východ OP-P-východ OP-P-východ Stř. kraj – I.A tř.-sk.A OP-P-východ, sk. B Skupina A – ročník 2007 Skupina C – ročník 2008 Skupina H Vyžlovka/Kozojedy Skupina A – ročník 2009 Skupina C – ročník 2010 Skupina C -Mix ročník 09/10 Ministar Babyfoot
SO 26.8 17:00 Šestajovice 10:15 Červený Újezd
NE 27.8 10:15 Tuchoraz
PO 28.8 10:00 Čáslav (Ondrášovka)
ÚT 29.8 9:30 Čáslav
ST 30.8 17:30 Stříbrná Skalice 9:30 Čáslav (Ondrášovka)
SO 2.9 17:00 Odolena Voda 10:15 Lety 10:15 Struhařov
NE 3.9 10:15 Struhařov
ÚT 5.9 9:00 Braník (Ondrášovka)
SO 9.9 15:00 Kunice 10:15 Slaný 9:00 Vyžlovka 13:00 Velké Popovice 9:00 Struhařov 10:00 Říčany
NE 10.9 17:00 Zeleneč 10:15 Kouřim 10:15 Škvorec 9:00 Radošovice
ÚT 12.9 18:00 Konárovice
SO 16.9 17:00 Úvaly „B“ 14:00 Nehvizdy 10:00 Dolní Břežany 13:00 Radošovice 9:00 Louňovice
NE 17.9 10:15 Cerhenice 10:15 Světice 10:00 Říčany 9:00 Kozojedy 9:00 Vyžlovka
SO 23.9 10:15 Cerhovice 10:15 Dobřejovice
NE 24.9 16:30 Kunice „B“ 10:15 Zásmuky 10:15 Hovorčovice 13:00 Stránčice 9:00 Vyžlovka
ČT 28.9 10:15 Ovčáry
SO 30.9 16:00 Kostelec u Křížků 13:00 Velké Popovice
NE 1.10 10:15 Radim/Plaňany 10:15 Kunice 10:15 Louňovice 13:00 Vyžlovka 9:00 Úvaly 13:00 Strančice 9:00 Škvorec
SO 7.10 16:00 Radonice 10:15 Štítarský SK 10:15 Loděnice 10:00 Odolena Voda 10:00 Kostelec/Dobré Pole 9:00 Vyžlovka 13:00 Čestlice
NE 8.10 10:15 Klíčany 10:15 Mirošovice 9:00 Škvorec 9:00 Vyžlovka
SO 14.10 15:30 Zápy „B“ 12:30 Mirošovice 10:15 Jesenice 9:00 Koloděje
NE 15.10 10:15 Sendražice 10:15 Radošovice 10:00 Čelákovice 13:00 Radošovice 9:00 Vyžlovka
SO 21.10 10:15 Kralupy 1901
NE 22.10 15:30 Senohraby 10:15 Křečhoř 13:00 Radošovice 10:15 Hrusice 9:00 Hrusice 14:00 Louňovice
SO 28.10 14:30 Hrusice 11:30 Klecany 10:15 Kročehlavy
NE 29.10 10:15 Vrdy 10:15 Kostelec n Č.l.
SO 4.11 14:00 Svojetice 10:15 Pavlíkov 11:00 Svojetice 12:00 Jirny 9:00 Mukařov 10:00 Kostelec/Dobré Pole
NE 5.11 10:15 Chotusice 1932 10:00 Hovorčovice 10:00 Radošovice
SO 11.11 14:00 Škvorec
NE 12.11 10:15 Kunice „B“
SO 18.11 13:30 Hovorčovice 15:00-18:00 UMT Eden, P-10 12:00-15:00 UMT Eden, P-10
NE 19.11 10:15 Krakovany 15:00-18:00 UMT Eden, P-10 12:00-15:00 UMT Eden, P-10 9:00-12:00 r.2012, r.2011 – UMT Eden, P-10